Вітаємо молоде покоління Недригайлівського краю з Днем молоді!!!

Дата: 12.08.2023 08:20

Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина  вступає у самостійне життя, ухвалює перші власні рішення.

Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Вам випало жити в непростий, але дуже важливий період, коли наша держава у війні з російським агресором відстоює суверенітет  і територіальну цілісність. Краща молодь нашої Батьківщин щодня ризикує життям заради миру та спокою на рідній землі.

Шануємо ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати  духовні, освітні, культурні й спортивні надбання та бути в авангарді  у найвідповідальніші моменти національної історії. Впевнені  у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане.

Бажаємо всім здоров’я, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів.

Віримо у ваше майбутнє і вашу щасливу долю!

Миру всім нам!

Зі святом!