Шановні керівники фермерських господарств!

Дата: 15.08.2023 08:41

Всеукраїнська Асоціація громад (ВАГ) здійснюватиме доставку насіння озимого ріпаку у межах ініціативи AGRI-Україна від USAID.

Всеукраїнська асоціація громад доставить для фермерів у 6 областях 1700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку.

Насіння бренду DEKALB від компанії Байєр надається через Програму USAID АГРО у межах ініціативи AGRI-Україна.

Орієнтовно насіння має вистачити для посіву 5 100 гектарів культури.

Участь в програмі мають право брати фермери з шести областей України – Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської (за винятком тимчасово окупованих територій), в обробітку яких знаходиться від 5 до 500 гектарів.

Перевірити, чи є господарство у списку погоджених отримувачів, можна за номером заявки чи назвою підприємства за посиланням:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZmymynmXOilpsIcguNRRHnCGeIuicYfv/edit#gid=541067763.

Кожен учасник зможе отримати до 15 посівних одиниць насіння, залежно від площі землі в обробітку.

Доставку насіння здійснюватиме ВАГ у рамках проєкту “Згуртовані громади” за підтримки Програми USAID АГРО.

Допомога націлена на області, де агровиробники найбільше постраждали внаслідок війни. Насіння допоможе вам  отримати наступний врожай та продовжувати роботу. А отриманий дохід спрямувати на нагальні потреби господарств – відновлення та відбудову.

Недригайлівська селищна рада пропонує вам скористатися такою пропозицією.