Комісійні обстеження закладів освіти
З метою своєчасного та якісного прийняття в експлуатацію закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2023/2024 16.08.2023 року розпочалися комісійні обстеження.Комісія у складі представників відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної, начальника відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському районі центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Сумській області Володимира ШАМОТИ, інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Роменського РВП УНП в Сумській області Олександра ТЮТЮННИКА, завідувача Недригайлівського сектору державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Віктора ЧЕРЕНКОВА провели обстеження закладів освіти Недригайлівської селищної ради. Під час перевірки особлива увага приділялася протипожежному, техногенному стану, а також забезпечення належного стану укриттів закладів освіти.