З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2023 10:50

Синьо-жовтий прапор -  це символ  мужності  і боротьби, а скоро стане знаком Перемоги.

Під нашим національним прапором нині йдуть у бій кращі сини і  дочки українського народу. Нам знову доводиться захищати свій історичний вибір, право вільно жити на власній землі, територіальну цілісність і суверенітет своєї держави.

Наш прапор - наш оберіг і  наша  сила. Він надихає, підтримує нашу рішучість та дає сили у  боротьбі з  російським агресором.

У цей день бажаю усім нам, аби  спільними зусиллями український Державний Прапор став  впізнаним у світі символом успішної країни, яка здолала  зовнішні загрози і внутрішні виклики.

Міцного здоров'я, невичерпної  енергії, оптимізму,  найголовніше — єднання заради  досягнення найголовнішої цілі — нашої Перемоги!

секретар Недригайлівської селищної ради                  Ірина ПОСТОЄНКО