Шановні жителі Недригайлівської громади!

Дата: 24.08.2023 08:41

День Незалежності України —  особливе свято для кожного з нас. Сьогодні, під час повномасштабної війни, воно набуває ще більшого значення.

Наша країна вкотре за свою історію виборює право на незалежність, суверенність, бореться не тільки за власну ідентичність, а й за право існування.

Цьогоріч незалежна Україна вдруге відзначає свою річницю в умовах повномасштабної війни з російською федерацією. Ми платимо за свою свободу найдорожчу ціну, і повинні свято берегти пам`ять про всіх, хто здобуває її для нас на полі бою!

У цей святковий день щиро дякую Збройним Силам України, усім і кожному, хто стоїть на захисті нашої держави.

Дякую кожному жителю громади, хто своєю працею наближає перемогу,  робить все можливе для розвитку України та рідного краю!

Миру всім нам, процвітання, міцного духу, перемоги й відновлення територіальної цілісності.

секретар Недригайлівської селищної ради                Ірина ПОСТОЄНКО