Відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 15:00

23-24 серпня Україна відзначає найважливіші свята - День Державного Прапора та День Незалежності.

Щоб віддати данину поваги символу держави та героям, які полягли за незалежність,  у центрі Недригайлова відбулося урочисте підняття Державного Прапора та покладання квітів до пам’ятного знаку героям-землякам, загиблим за волю і незалежність України.

У рамках відзначення Дня Незалежності України керівництво громади поклало квіти до памятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ.

Враховуючи безпекову ситуацію в регіоні, масові заходи не проводилися. У закладах культури та освіти громади ряд заходів цими днями відбуваються   в режимі онлайн: патріотичні хвилини, вікторини, тематичні години, книжкові виставки, поетичний марафон та інші.

Своїми атаками ворогу нас не залякати, адже незалежність у кожного українця в серці. Та все ж, просимо усіх жителів громади безумовно дотримуватися заходів безпеки і за сигналу повітряної тривоги одразу йти в укриття або дотримуватися правила «двох стін».

Слава Україні і слава нашим героям, які щодня виборюють нашу незалежність!