Уклонімось пам’яті загиблих героїв

Дата: 29.08.2023 16:46

29 серпня на території Меморіалу Пам’яті і Слави  селища Недригайлів за участю керівництва Недригайлівської громади, військовослужбовців, представників установ, організацій та небайдужих  жителів селища відбувся мітинг   «Вони пішли у безсмертя», присвячений  Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Присутні віддали шану Героям України та Героям – землякам, які з початку  російсько – української війни з 2014 року віддали своє життя в боротьбі за волю, свободу та незалежність нашої країни: Олександру ШОВТУТІ, Сергію ГРИБЕНИКУ, Руслану ТАРАНЧЕНКУ, Сергію КУЩУ, Максиму МАТУЗЦІ, Володимиру ПШІННИКУ, Сергію ФЕДИНІ, Роману ЛИТВИНЕНКУ, Олександру ГРИЦЕНКУ, Сергію КОБИХНУ, Максиму КОНДРАТЕНКУ.

Секретар Недригайлівської селищної ради  Ірина ПОСТОЄНКО  у своєму виступі зазначила, що  відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, поставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів.

«Україна  переживає найбільше випробування в новітній історії — збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Найкращі сини і доньки України продовжують її ціною своїх життів. Нехай їхній подвиг не залишиться забутим і непоміченим» - наголосив у своєму виступі представник 2 відділу Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Хвилиною мовчання та  траурним салютом вшанували  пам’ять    Героїв — земляків України, які поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

Прозвучали слова вдячності,  глибокої шани, поваги  матерям та дружинам загиблих воїнів – земляків.

Усі присутні поклали квіти  до пам’ятного  знаку «Захисникам, полеглим за волю та незалежність України».

Вшанування продовжилось у комунальному закладі "Недригайлівська публічна бібліотека",  де відбувся захід під назвою «Їх подвигу не буде забуття» для матерів та дружин загиблих Героїв, які проживають на території Недригайлівської громади.

З рідними полеглих захисників зустрілися представники місцевої влади, військкомату, які обговорили шляхи розв'язання проблемних питань родин загиблих земляків.