Зверніть увагу!!!! Зміна часу продажу алкогольних напоїв

Дата: 07.09.2023 15:21

Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації — керівника обласної військової адміністрації від 30.03.2022 № 108-ОД

Відповідно до статей 2,6, 25, 39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», рішення ради оборони Сумської області від 17 серпня 2023 року, з метою забезпечення громадської безпеки та порядку в Сумській області:

1. Внести до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації — керівника обласної військової адміністрації від 30.03.2022 № 108-ОД «Про торгівлю алкогольними напоями у Сумській області» (зі змінами) зміни, виклавши пункт 1 у такій редакції:

«1. Заборонити до особливого розпорядження, але не пізніше, ніж час дії правового режиму воєнною стану, на території Сумської області, крім територій можливих або активних бойових дій, для яких дата припинення можливості бойових дій або завершення бойових дій не визначена, реалізацію алкогольних напоїв у роздрібній торговельній мережі та в закладах ресторанного господарства з 21:00 до 8:00 години наступного дня.».

Копія розпорядження Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації - керівника обласної військової адміністрації від 30.03.2022 № 108-ОД