РОЗПОЧАЛА РОБОТУ 16 СЕСІЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.09.2023 15:48

15 вересня  відбулося засідання 16-ї сесії Недригайлівської селищної ради, у якому взяли участь 22 з 26 депутатів.

Перед сесією  проведено спільне засідання постійних комісій, де були обговорені додаткові питання, винесені на розгляд  депутатів.

Враховуючи потреби воєнного часу,  депутати внесли зміни до бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади, до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2022-2023 роки та до Програми підвищення громадського порядку, безпеки та територіальної оборони Недригайлівської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік.

Заслуханий звіт поліцейських офіцерів громади про стан злочинності та правопорядку на території Недригайлівської селищної ради, затверджено звіт про виконання фінансового плану та внесені зміни до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня», розглянуто та затверджено порядок використання «Кейсу «Мобільний Офіс».

Вирішено ряд питань стосовно майна комунальної власності Недригайлівської селищної ради, розглянута значна кількість питань у сфері земельних відносин, окрім тих, які заборонено розглядати в умовах дії воєнного стану.

Зважаючи на відсутність вихованців, припинено діяльність Іваницького закладу дошкільної освіти дитячий садок «Сонечко» шляхом ліквідації юридичної особи.

16 сесія не завершила свою роботу, дату продовження пленарного засідання буде визначено окремим розпорядженням.

З рішеннями 16 сесії Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».