Із Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 24.09.2023 09:59

Шановні працівники дошкільної освіти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня дошкілля.

Ваші щоденні турбота та професіоналізм створюють найкращі умови для розвитку найменших жителів нашої громади.  Ви навчилися організовувати освітній процес між сигналами повітряної тривоги, проводити розвиваючі ігри в укритті, забезпечувати виконання програм за допомогою різних форм.

Я дякую вам за вашу складну і відповідальну роботу. Бажаю щоб ваші енергія та ентузіазм завжди залишалися з вами. Здоровя, творчого натхнення, душевного спокою та миру.

З повагою

секретар Недригайлівської селищної ради                   Ірина ПОСТОЄНКОФото без опису