До уваги жителів Недригайлівської селищної територіальної громади!

Дата: 26.09.2023 16:05

УВАГА! Продовжено термін  програми підтримки жителів сільської місцевості.

Повідомляємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини продовжує програму підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин, які утримують малі сільські домогосподарства.

Кожна відібрана для участі в програмі родина отримає ваучер на суму 5 180 гривень для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, проти паразитарних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників.

Допомогу можуть отримати родини, що мешкають у сільській місцевості та утримують птицю або до 5 голів іншої худоби, та дрібні фермери, що утримують до 50 свиней, 30 молочних порід чи 30 кіз.

Бажаючих прийняти участь просимо звертатися до старостів вашого старостинського округу або до відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради (смт Недригайлів) 28-29 вересня 2023 року для вкючення вас до списку учасників програми.