Шановні працівники та ветерани освітньої галузі, а також усі, хто забезпечує функціонування закладів освіти!

Дата: 01.10.2023 04:35

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти!

Своїми здобутками ви вносите значний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян.

Висловлюю щиру вдячність кожному із вас за натхненну і самовіддану працю в таких нелегких умовах сьогодення!

Нехай на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи, нехай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Нехай вдаються вам найсміливіші задуми, а вдячність учнів окриляє вас у повсякденному житті.

Щастя й миру вам та вашим родинам!

З провагою

секретар Недригайлівської

селищної ради                                                          Ірина ПОСТОЄНКО