Зустріч на тему: «Булінгу – НІ!»

Дата: 29.09.2023 11:30

на тему: «Булінгу – НІ!», на якій були присутні близько 30 дітей.

Світлана Сопік пояснила дітям що таке булінг, які види булінгу бувають та його ознаки.

Про наслідки та відповідальність щодо вчинення булінгу, а також санкції відповідно до статті 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення надав роз’яснення працівник поліції Олександр Тютюнник.

Також дітям було роз’яснено щодо шкідливості вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Представники служб побажали дітям миру, щасливого дитинства та зростання у вільній Україні.