ШАНА І ЧЕСТЬ НАШИМ ГЕРОЯМ!

Дата: 29.09.2023 15:33

29 вересня на території Меморіалу Пам’яті Слави в Недригайлові відбувся мітинг до Дня захисників і захисниць України, який цього року відзначається у неділю, 1 жовтня.

Перед присутніми виступила секретар селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО, яка у своєму виступі сказала: «Народна мудрість говорить, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти цілющою водою із своїх джерел, але сама себе захистити не може: це свята справа тих, хто живе на цій землі». Тому і стають чоловіки  в солдатський стрій. Серед воїнів багато наших земляків, які мужньо захищають свої домівки. Ірина Віталіївна привітала всіх зі святом, побажала швидшої Перемоги, а всім воїнам – повернутися додому живими.

На  мітингу поіменно згадали героїв-земляків, які загинули, захищаючи свою землю від російського агресора, хвилиною мовчання вшанували пам’ять про них, поклали квіти до  пам’ятного знаку захисникам, полеглим за волю та незалежність України.

Ряд заходів до Дня захисників і захисниць України відбулося у закладах культури та освіти громади.