Шановні мешканці Недригайлівської територіальної громади!

Дата: 03.10.2023 15:24

Повідомляємо, що співзасновники благодійного фонду «Всесвітні партнери»  - благодійна організація Worldpartners (Нідерланди)- достатньо багато уваги приділяють підтримці проєктів пов’язаних із розвитком фермерських господарств. Другий рік поспіль з початку бойових дій  даний фонд реалізує програму, в межах якої надавалися насіннєві матеріали з Нідерландів для домогосподарств та фермерів України.

Цього року понад 20 тис. домогосподарств та 100 фермерських господарств отримали насіннєву картоплю, насіннєву цибулю та насіння овочів «борщового набору».

На наступний 2024 рік заплановано реалізувати проєкти підтримки для понад 250 фермерських господарств, які знаходяться на деокупованих територіях (куди входить і наша громада). Програма націлена на малі або середні фермерські господарства, в яких в обробці знаходяться до 150 га землі. В межах проєкту очікується надання наступного:

• Якісні насіннєві матеріали із Нідерландів
  • Добрива із Нідерландів
  • Ваучер на суму до 20 тис. євро на придбання техніки
  • Освітні семінари щодо передових технологій вирощування с/г культур

Охочий взяти участь у програмі, які відповідають вищезазначеним вимогам,  заявки подати до 10 жовтня 2023 року на спеціально створеному гугл-диску за посиланням: