У ГРОМАДІ ПРОЙШЛИ ЗУСТРІЧІ ДЕПУТАТІВ З ЖИТЕЛЯМИ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СТАРОСТ

Дата: 04.10.2023 16:23

Старости Хоружівського, Іваницького, Тернівського старостинських округів Ігор ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Олександр ХАРЬКО, Сергій МАКАРЕЦЬ зараз із зброєю в руках відстоюють незалежність України у боротьбі з російським агресором, староста Сакунихського старостинського округу Василь НИКОНЕНКО написав заяву про звільнення (за угодою сторін), тому існує потреба призначити старост через тимчасову їх відсутність у зв'язку з мобілізацією а також звільненням.

З цього приводу 02-04 жовтня депутати  Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО (Аграрна партія України), Федір КРИВОПАТРЯ (Радикальна партія Олега Ляшка), Іван НАНКА, Леонід МОША (ПП «ЄС») Алла ПОДПРЯТОВА, Іван КОВТУН (ПП «Слуга народу»), Віктор МІРОШНІЧЕНКО (ВО «Батьківщина»)  проводили зустрічі  із жителями Сакунихського, Хоружівського, Іваницького, Тернівського   старостинських округів,  щоб почути думку місцевих жителів щодо кандидатур для призначення на посади старост у цих старостатах.

Місцеві жителі виявили активність та в ході живої дискусії обговорили разом з депутатами кандидатури на посади тимчасово виконуючих обов’язки старост. У подальшому рішення про їх призначення буде розглядатися на сесії Недригайлівської селищної ради.