ДАВАЙТЕ ГІДНО ПРОВЕДЕМО В ОСТАННЮ ДОРОГУ ГЕРОЯ!

Дата: 04.10.2023 16:26

Як уже повідомлялося,  в бою за свободу та незалежність України загинув наш земляк  Ферфецький Олександр Олексійович, 18.10.1984 року народження, який з честю та гідністю боровся до останнього,  але під час виконання чергового бойового завдання на донецькому напрямку загинув 28 вересня 2023 року.
         Поховання відбудеться завтра, 05 жовтня, на кладовищі "Загір'я" в селищі Терни.
     О 13-00 для вшанування пам’яті захисника просимо долучитися до створення «живого» коридору від початку селища Терни (зі сторони Сум по конотопському шляху) до перехрестя на  Недригайлів, а  потім до кладовища.
         З центру селища Терни (від старостату) о 13-00 буде організований  підвіз людей до кладовища "Загір'я".

Підтримаймо рідних у час скорботи!

Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу‼

Слава Герою! Вічна пам’ять…Фото без опису