ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ

Дата: 06.10.2023 08:31

Учора 5 жовтня Недригайлівщина провела в останню дорогу ФЕРФЕЦЬКОГО Олександра  Олексійовича, воїна-земляка, який отримав смертельне поранення на луганській землі, захищаючи суверенітет та незалежність України.

Яким він був? За словами односельців, Саша був здібним учнем, відмінником, цікавою людиною.

"Він захищав Україну і говорив бабусі з дідусем: хто, як не я? Як почалося повномасштабне вторгнення 24 лютого 2022 року він в той же час пішов добровольцем. Як пішов його одразу відправили на Донецький напрямок, він завжди був на передовій, тому з ним було дуже складно зв’язатися", — розповідає донька загиблого Вікторія Ферфецька.

Керівництво громади, побратими, друзі, знайомі, односельці  та небайдужі жителі з вдячністю та глибоким сумом схилили голови, розділяючи біль втрати з рідними.

Щоб віддати останню шану герою  усі обєдналися в «живий коридор», встелили дорогу квітами та, стоячи на колінах, провели героя в останню дорогу.

Поховали бійця у рідних Тернах з усіма військовими почестями.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо!