ПРИВІТАЛИ МАТІР ЗАГИБЛОГО ВОЇНА-ЗЕМЛЯКА

Дата: 12.10.2023 14:17

Сьогодні секретар селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО та староста Кулішівського старостинського округу Юрій КОРОТКИЙ привітали Софію ГРИБЕНИК, матір загиблого воїна-земляка із ювілейним Днем народження та вручили подяку виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради.

Так сталося,  що у нашій країні з’явилася категорія жінок-матерів, які родинні свята зустрічають зі сльозами на очах. Це матері загиблих воїнів, які вже ніколи не почують вітань від своїх синів, не отримають подарунків, листів. За кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила, звичайно ж не для війни, але благословила і провела на захист своєї батьківщини.

Гості побажали іменинниці здоровя, многая літа, мирного неба та подякували за материнську самовідданість, неоціненний внесок у виховання гідного захисника України. Вони запевнили, що завжди будуть допомагати та  підтримувати.