ДАВАЙТЕ ГІДНО ПРОВЕДЕМО В ОСТАННЮ ДОРОГУ ГЕРОЯ!

Дата: 12.10.2023 15:57

Як уже повідомлялося, 06 жовтня під час виконання бойових завдань, унаслідок вогневого ураження противника, на Краснопільщині загинув старший сержант Чоботок Роман Миколайович, 15.06.1998  року народження, житель села Сакуниха, який з честю виконував свій громадянський обов’язок – гідно захищав Батьківщину.

Завтра, 13 жовтня, тіло захисника востаннє перевезуть до рідної домівки у село Сакуниха по вулиці Рябова, 58.  Просимо всіх небайдужих долучитися до створення «живого коридору»  о 15.20 у селищі Недригайлів  від храму Петра Калнишевського по вулиці Шевченка та о 15.40  у селі Сакуниха по вулиці Рябова.

У суботу 14 жовтня о 8.30 у будинку батьків у селі Сакуниха відбудеться відспівування та прощання з Героєм. Поховають Романа у селі Саматоївка Краснопільської селищної ради.

Непоправна втрата для громади та невимовний біль для великої родини.

Схиляємо голову у глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і слава захиснику!Фото без опису