НА СЕСІЇ ЗАТВЕРДИЛИ СТАРОСТ ТЕРНІВСЬКОГО, ІВАНИЦЬКОГО ТА САКУНИХСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ
18 жовтня продовжила роботу шістнадцята сесія Недригайлівської селищної ради. У пленарному засіданні взяли участь 21 з 26 депутатів.
Перед сесією проведено спільне засідання постійних комісій, де були обговорені додаткові питання, винесені на розгляд депутатів.
Враховуючи життєві потреби громади, депутати внесли зміни до бюджету Недригайлівської селищної територіальної громади, Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2022-2023 роки, Програми соціального захисту населення на 2022-2024 роки, затверджено в новій редакції Положення про старосту Недригайлівської селищної ради, розглянуто понад 30 земельних питань.
Протягом жовтня керівництвом громади та представниками різних політичних партій вивчалася думка жителів Тернівського та Іваницького старостинських округів щодо кандидатур на призначення старост на час військової служби Сергія МАКАРЦЯ та Ігоря ЗЕЛЕНСЬКОГО та Сакунихського старостинського округу у зв’язку із звільненням старости.
Сьогодні депутати затвердили старост:
- Тернівський старостинський округ - Людмила ТЕРЕЩЕНКО,
- Іваницький старостинський округ – Євген ЛУК’ЯНЕНКО,
- Сакунихський старостинський округ – Людмила СТОРЧАКА.
Вітаємо новопризначених старост та бажаємо плідної роботи!
Усього на сесії були прийняті рішення з 51 питання порядку денного.
Найближчим часом сесія продовжить свою роботу.
З рішеннями 16 сесії Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».