ВШАНУВАЛИ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ НАД НАЦИЗМОМ

Дата: 28.10.2023 10:00

Щороку 28 жовтня в Україні відзначають День визволення від нацистських загарбників. Пам’ятний день встановлений указом Президента України у 2009 році.

Цей день нагадує про одну з найбільш трагічних сторінок нашої історії – нацистську окупацію, яка забрала десятки мільйонів життів, про неоціненний вклад українського народу в боротьбі з нацизмом, про героїчні подвиги та мужність, про мільйони  життів та скалічених доль, про біль, який залишиться в серці кожного українця назавжди.

Деокупація українських земель під час Другої світової війни завершилася 28 жовтня 1944 року, коли війська вийшли на сучасний західний кордон України.

Жителі громади у селах і селищах поклали квіти до пам’ятників загиблим воїнам, вшановуючи українців, які боролися та перемогли нацизм у Другій світовій війні.

79 років тому українці звільнили свої землі від нацистських загарбників. Сьогодні наше покоління знову стало на захист незалежності  України, найкращі сини і дочки  ціною власного життя виборюють територіальну цілісність. Історія доводить, що кожен, хто посягне на українську землю, буде знищений.

Слава героям України! Слава Україні!