НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА ПОПОВНЮЄТЬСЯ СПЕЦТЕХНІКОЮ!

Дата: 31.10.2023 16:32

Недригайлівська громада отримала ще дві з чотирьох одиниць спецтехніки, придбані за кошти субвенції, яку держава надала нашій громаді для покращення послуг сфери житлово-комунального господарства.

Це міні-навантажувач та екскаватор-навантажувач з додатковим навісним обладнанням.

Міні-навантажувач, маючи невелику вагу та компактні розміри, може працювати в умовах обмеженого для габаритної техніки доступу. Завдяки додатковому обладнанню, а саме щітці та відвалу, ним буде зручно прибирати невеликі площі, сквери  та тротуари від сміття та снігу.

Екскаватор-навантажувач з додатковими ковшами, вилами  та відвалом для прибирання снігу планується використовувати для копання траншей, підйому та завантажування вантажів, розчищення доріг від снігу та надання послуг населенню.

Автопарк громади поповнюється. Сподіваємося, що тепер значну кількість робіт зможемо виконувати власними силами!