Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 04:21

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Це  свято тих, хто у своїй щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини такого безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як робота працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує,  найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим, військовослужбовцям і їхнім родинам.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.

Бажаю кожному з вас швидкої перемоги, мирного неба над головою, міцного здоров’я, щастя, достатку, витримки у життєвих випробуваннях та невичерпної енергії в роботі.

секретар Недригайлівської селищної ради                         Ірина ПОСТОЄНКО