Іскри творчості запалюють серця

Дата: 09.11.2023 16:32

9 листопада  в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, усіх, хто присвятив своє професійне життя і творчість розвитку української культури, збереженню безцінних духовних скарбів нашого народу, які звеличують та прославляють Україну.

Сьогодні за наші духовні цінності, за нашу українську культуру б’ються  воїни – захисники. Та наперекір сьогоднішній надважкій ситуації, працівники культури  продовжують чесно робити свою справу та впевнено стояти на культурному фронті,  яскраво відгукуючись на виклики воєнної сучасності.

З цієї нагоди у приміщенні КЗ «Недригайлівська мистецька школа» відбувся вечір - вшанування «Життя в творчості та пісні».

Зі словами привітань до присутніх звернулися заступники Недригайлівського селищного голови Іван НАНКА і Федір КРИВОПАТРЯ та  щиро подякували  працівникам культури, які своєю працею не тільки відроджують духовні скарби нашого краю, дбають про культурний розвиток держави, а й підтримують патріотичний дух мешканців нашої громади в умовах повномасштабного воєнного вторгнення.

Подякою голови Сумської обласної державної адміністрації за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у збереження та розвиток культури області, популяризацію національних традицій, відданість обраній справі під час дії воєнного стану в Україні, активну участь у благодійній акції «Армія культури Сумщини -  захисникам України» та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджені колективи працівників закладів культури Недригайлівської селищної ради Роменського району,  начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна ТИМЧЕНКО.

Грамотами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради  за багаторічну плідну творчу діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток української національної культури  та з нагоди Всеукраїнського  дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  нагороджені Галина КУШНІР - завідувач Сакунихським сільським клубом-філією та Валентина ФАБРИКА - аматор сцени Курманівського СБК-філії.

Зі святом працівників культури привітала також  начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анна ТИМЧЕНКО.  Квітами, грамотами відділу та пам’ятними сувенірами  за сумлінну працю, творчий підхід, високу професійну майстерність, вагомий внесок у примноження духовних цінностей та з нагоди професійного свята було відзначено  кращих працівників галузі культури Недригайлівської громади:  Юлію  ПУШКАРЬ   -  керівника художнього КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля»;   Наталію  КОБІЛЄВУ   -  завідувача  Зеленівським сільським клубом-філією, народний аматорський  вокальний  чоловічий ансамбль «Розмай»   КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» (керівник Світлана БУЗОВА). Також були відзначені аматори сцени за участь у обласних та селищних фестивалях-конкурсах.

До вітальних слів долучилися директор КЗ «Недригайлівська мистецька школа» Олена ДЯДЧЕНКО, директор КЗ «Недригайлівська публічна бібліотека» Олена МІНЕНКО, директор КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» Тетяна ТОКАРЕНКО.

Низький уклін працівникам  культури громади за святу місію - зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай втілюються у життя мрії і сподівання, тішить людей мистецтво, а гармонія і краса наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові.

Разом ми сильні, незламні і вільні!

Усім серцем віримо в нашу перемогу!   Все буде Україна! Слава Україні!