14 листопада відбулося  засідання виконавчого комітету Недригайлівської  селищної ради

Дата: 14.11.2023 15:47

Члени виконавчого комітету проголосували за надання матеріальної допомоги на суму 146 тисяч гривень 19 жителям Недригайлівської громади на лікування, в тому числі   лікування внаслідок поранення під час проведення бойових дій, на допомогу одному з членів сім'ї загиблих/померлих військовослужбовців під час проведення бойових дій на території України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації, а також військовослужбовцям та членам їхніх родин.

Також внесені зміни до штатного розпису комунального некомерційного підприємства  «Недригайлівська лікарня», якими передбачено створення відділу з інфекційного контролю, відділення реабілітаційної допомоги дорослим та дітям в стаціонарних умовах та в амбулаторних умовах, що необхідно для подальшого укладання договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій  з НСЗУ.

Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради проінформував голова комісії, заступник селищного голови Іван Нанка, про стан розвитку малого підприємництва доповіла начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила Токар.

Продовжено термін виконання суспільно корисних робіт, до виконання яких залучаються працездатні особи на території Недригайлівської селищної  територіальної громади, внесені зміни до складу комісій з визначення стану зелених насаджень, розглянуто ряд питань соціального характеру.

Усього розглянуто та прийнято рішення з 12 питань порядку денного.

З прийнятими сьогодні рішеннями виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

Усього розглянуто та прийнято рішення з 12 питань порядку денного.