Шановні аграрії, працівники сільського господарства Недригайлівщини!

Дата: 19.11.2023 09:00

Традиційно щороку в Україні в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства.

Ваша робота є нелегкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до своєї праці. Господарювати на землі – це не робота, не професія. Це покликання. Лише людина, закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь нашої громади. Бажаємо вам успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя та швидкої перемоги. Нехай щедро родять ниви, а над ними буде мирне блакитне небо!

Дякую усім і кожному, хто відгукується на прохання про допомогу у такий нелегкий для країни час. Із такими людьми як ви,  перемога обов’язково буде за нами. Ворог ніколи не зможе нас зламати, бо всі ми разом – велика сила!

Зі святом!

Недригайлівський селищний голова                      Костянтин ВОЛКОВ