НЕДРИГАЙЛІВЩИНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 13:55

Сьогодні у селищі Недригайлів, старостинських округах, закладах освіти та культури громади проходять  заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.

У селищі Недригайлів біля пам’ятного знаку полеглим за волю і незалежність України зібралися жителі селища, щоб відзначити День Гідності та Свободи  –  свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Під час  мітингу із символічною назвою «Заради миру і добра»  перед присутніми виступив заступник селищного голови Іван НАНКА. Він зазначив, що протягом усієї історії нашій державі доводиться відстоювати свій суверенітет та незалежність  і   платити найвищу ціну – людські життя. Ми маємо завжди пам’ятати, що за свободу і гідність кожного з нас заплачено життями Героїв Небесної Сотні, тисяч воїнів, добровольців і волонтерів, мирних співгромадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. І саме  сьогодні ми, як ніколи, повинні пам’ятати подвиг наших захисників, які боронять рідну землю від рашиських  окупантів.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв – земляків, поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим за волю і незалежність України.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису