Сьогодні Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2023 08:10

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це людина, які безоплатно працює скрізь, де потрібна її допомога.

Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення, адже це – тисячі людей, які забезпечують підтримку армії та людей, які того потребують.

Шукати по всьому світу бронежилети, дрони та тепловізори для захисників, плести маскувальні сітки, готувати їжу та відвозити на передову, знаходити потрібні ліки, здавати кров пораненим… І це лише частинка того, чим щодня займаються українські волонтери.

Шановні волонтери! Щиро дякуємо вам за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші щирі серця, що зігрівають людські душі.

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та всіляких життєвих гараздів. Нехай доля щедро винагородить вас і поверне сторицею все те, що ви так натхненно і самовіддано робите для інших. А головне – принесе в нашу державу мир та довгоочікувану перемогу!