Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати Недригайлівської селищної ради!

Дата: 07.12.2023 08:10

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!  Це свято об’єднує  людей з активною життєвою позицією, всіх тих, хто щиро переймається проблемами громади, дбає про її розквіт та зростання.

Наша з вами спільна мета - працювати на благо громади та відстоювати її інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові  завдання, які потребують негайного вирішення.

Дякую кожному з вас за те, що обравши  цей непростий шлях, гідно йдете ним по життю. Дякую за ваш професіоналізм, людяність  та підтримку. Дякую за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви залишилися на Недригайлівщині і продовжуєте  працювати на благо громади. Я знаю, що по-іншому ви просто не можете.

Бажаю вам життєвих успіхів і професійних досягнень, людського розуміння, міцного здоров’я, родинного тепла, стійкості та віри в нашу Перемогу.

З повагою

Недригайлівський селищний голова                         Костянтин ВОЛКОВФото без опису