ПРОДОВЖИЛА РОБОТУ 18 СЕСІЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.12.2023 11:12

13 грудня відбулося пленарне засідання 18 сесії Недригайлівської селищної ради, у якій взяли участь 19 із 26 депутатів. Після початку пленарного засідання було оголошено перерву для проведення засідання постійних комісій, на якому депутати детально розглянули питання внесення змін до бюджету громади на 2023 рік. Найбільш жваве обговорення викликало питання виділення коштів на потреби військових частин, у яких служать наші земляки.

У бюджеті громади на потреби ЗСУ було зарезервовано 2 млн. грн. До Недригайлівської селищної ради надійшли звернення про допомогу від трьох військових частин, тож депутати вирішили розподілити вищеназвану суму порівну та передати ці кошти субвенцією до державного бюджету.

На розгляд депутатів виносилося 25 питань порядку денного,  із яких 24 розглянуто та прийнято відповідні рішення. Сесія не завершила свою роботу, проте попрацювала плідно.Фото без описуФото без описуФото без опису