Сьогодні День енергетика України

Дата: 22.12.2023 09:08

22 грудня енергетики України відзначають своє професійне свято, яке  встановлене на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України згідно з Указом Президента від 1993 року. Традиційно працю тих, хто дарує світло, вшановують вже майже століття, відтоді як почали електрифікувати населені пункти країни.

Енергетики - представники найсвітлішої професії. Злагоджена праця енергетиків у щоденному житті непомітна, а в умовах повномасштабної війни ми більшою мірою  відчули їх значимість та зрозуміли: енергетики нашої країни професійні і  мужні, адже мало хто зможе йти з дому на зміну, знаючи, що твоє робоче місце – пріоритетна ціль для ворога.

Шановні енергетики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Нехай прийде довгоочікувана перемога, будь-які проблеми у вашій  роботі легко усуваються, всі системи та механізми працюють безперебійно. Бажаємо здоров'я, щастя, миру, добробуту і тепла! Хай  оберігає Всевишній вас та ваші родини!Фото без опису