У Недригайлівській громаді знову втрата

Дата: 16.01.2024 22:08

Знову чорна звістка прилетіла у нашу громаду. У Донецькій області під час виконання військового обовязку зупинилося серце нашого земляка, жителя села Хоружівка Ігнатенка Миколи Миколайовича.

Микола Миколайович народився 18.05.1966 року у селі Хоружівка. Навчався у Хоружівській школі, проходив службу в армії, працював у місцевій агрофірмі.

Разом з дружиною виростили та виховали доньку, дочекалися онуків, мріяли жити на рідній мирній землі. Проте, російський агресор порушив всі плани. Хоружівська земля стане останнім місцем спочинку воїна.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати. Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Про час та дату прощання буде повідомлено додатково.