ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Дата: 22.01.2024 08:00

22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки відзначається День Соборності України.

Український народ постійно прагнув незалежності та об’єднання, розуміючи, що територіальна єдність є вкрай важливою для боротьби за свої національні інтереси.

Сьогодні це державне свято викликає особливі почуття. Непоодинокі спроби росії розділити українські території та підступно загарбати частину нашої суверенної держави переросли у повномасштабне військове вторгнення.

Боротьба із загарбниками ще більше згуртувала українців, які єдині у своєму прагненні – якнайшвидше вигнати ворога з рідної землі та продовжити розбудову сильної незалежної держави.

У цей знаменний день щиро зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою

Недригайлівський селищний голова  Костянтин ВОЛКОВ, депутатський корпус та виконавчий комітет  Недригайлівської селищної ради