Захист та поліпшення психологічного стану дітей громади.

Дата: 29.01.2024 11:22

З вересня 2022 року БО «БФ «СОС Штаб громадської оборони» започаткувала благодійний партнерський проєкт «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці–Подільському. Мета – поліпшення психологічного стану дітей, їх соціалізація та оздоровлення, повернення дітям дитинства, повного безтурботних розваг.

Дана програма розрахована на 21/30 днів. Під час оздоровлення діти перебувають під постійним наглядом вихователів. З юними учасниками проєкту працюють психологи, проводяться заняття психосоціальної підтримки, майстер-класи та екскурсії, також дітей залучають до спортивних активностей за відсутності протипоказань.

Вартість одного дня перебування дитини у проєкті «Дітям війни» складає 1430 грн., оплата батьків – 350 грн/день за одну дитину.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті проєкту – http://sos-sgo.info/projects/blagodiyna-programa/.