Недригайлівська громада взяла участь в презентації проєкту

Дата: 15.02.2024 17:12

14 лютого 2024 року  громадська організація  «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» (керівник – Олег Туляков)  провели презентацію проєкту «Посилення стійкості та соціальної згуртованості деокупованих українських громад у вимірах консультативно-дорадчих та медійних практик».

Дана презентація відбулася на базі Конгрес-центру Сумського державного університету та була проведена для п’яти деокупованих громад Сумщини: Лебединської міської, Недригайлівської і Степанівської селищної та  Садівської і Новослобідської сільських.

Від нашої громади гідно представила територію та стратегічні бачення начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Токар Людмила Григорівна.

В рамках проєкту надалі відібрані громади Сумщини будуть проводити роботу з провадження реалістичної Стратегії сталого соціально-економічного розвитку території, впровадження яких сприятиме вирішенню основних питань безпеки та організації спротиву, а також соціально-економічного та культурного розвитку.

В нашій громаді дана робота буде стартувати вже з першої декади березня поточного року.

Позитивні проєктні практики будуть поширені на інші територіальні громади України, що надає проєктній діяльності у територіальних громадах Сумської області історичного значення.