Сьогодні 2 роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України

Дата: 24.02.2024 14:11

24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України.

730 днів важкої боротьби за своє право на життя та спокій,   сліз та болю, невідомості та страху за своїх близьких, тривог та переживань,  жахливих втрат та цінних перемог.

Найкращі сини і доньки України стали на захист суверенітету та незалежності своєї батьківщини і щодня виборюють право називатися українцями та жити на своїй землі.

Сьогодні працівники селищної ради, установ, організацій, небайдужі жителі громади поклали квіти до  пам’ятного знаку «Захисникам, полеглим за волю та незалежність України» на території Меморіалу Пам’яті і Слави у селищі Недригайлів та вшанували пам’ять полеглих Героїв-земляків.

У закладах культури громади проходять заходи по вшануванню подвигу українського народу у боротьбі проти російського агресора.