Дорогі наші жінки!

Дата: 08.03.2024 08:00

Від усієї душі прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята  8 Березня!

Серед усіх свят воно відзначається особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, любові, радості і тепла.

Ваша жіночність втілена у надзвичайній силі та турботі. Вже третій рік повномасштабного вторгнення ви демонструєте надзвичайну стійкість та підтримку: обороняєте свою землю від ворога, волонтерите, лікуєте, вчите, виховуєте.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам міцне здоров՚я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок, а ваша доброта, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов՚ю. Бажаю вам миру та злагоди, здійснення мрій та сподівань.

З повагою

Недригайлівський селищний голова  Костянтин ВОЛКОВ, депутатський корпус та виконавчий комітет  Недригайлівської селищної радиФото без опису