Провели в останню дорогу захисника

Дата: 16.03.2024 16:42

Сьогодні Недригайлівська громада провела в останню дорогу захисника Олександра ЗАЇКУ, серце якого зупинилося 14 березня 2024 року.

Попрощатися із  воїном прийшли друзі, односельці, керівництво громади, побратими. Обєднавшись у «живий коридор» та ставши на коліна, жителі громади провели до місця вічного спочинку людину, яку знали, поважали, любили…

Олександр Григорович був учасником чоловічого ансамблю «Розмай» Недригайлівського центру культури і дозвілля. Колоритна постать в українському вбранні та сильний чоловічий голос – це перше що малює пам’ять, при згадці про цю людину. А ще безвідмовний та старанний працівник, гарний господар, люблячий син, чоловік, тато.

Кажуть, війна забирає кращих. Але пам’ять про них житиме, допоки ми їх памятаємо.

Схиляємо голови перед світлою памяттю воїна, який боровся за мирне небо над Україною.

Розділяємо з рідними біль тяжкої втрати.