НЕДРИГАЙЛІВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДІБРАНО ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ «SECURITY COMPACT», ЯКИЙ РЕАЛІЗОВУЄ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПОДІЛЬСЬКА АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»

Дата: 22.03.2024 13:46

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» реалізовує проєкт «Security Compact», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

Метою проєкту є посилення стійкості громад до впливу окупації та військових дій шляхом підсилення безпекових елементів громади і її представників та підтримка процесів довготривалої безпеки.

У рамкаж проєкту для співпраці було відібрано 20 громад: 10 із Сумської області та 10 із Чернігівської.

Громади Сумської області:

1. Бочечківська сільська територіальна громада

2. Грунська сільська територіальна громада

3. Недригайлівська селищна територіальна громада

4. Путивльська міська територіальна громада

5. Роменська міська територіальна громада

6. Степанівська селищна територіальна громада

7. Хмелівська сільська територіальна громада

8. Чернеччинська сільська територіальна громада

9. Шосткинська міська територіальна громада

10. Ямпільська селищна територіальна громада.

Громади Чернігівської області:

1. Борзнянська міська територіальна громада,

2. Варвинська селищна територіальна громада,

3. Ічнянська міська територіальна громада

4. Крутівська сільська територіальна громада,

5. Ладанська селищна територіальна громада,

6. Понорницька селищна територіальна громада,

7. Прилуцька міська територіальна громада,

8. Сосницька селищна територіальна громада

9. Холминська селищна територіальна громада

10. Яблунівська сільська територіальна громада

Для громад будуть впроваджені наступні активності:

Спільно з представниками громад буде підготовлений «План безпеки для громади» та надаватиметься комплект першого реагування у вигляді тривожного антивандального кейсу, що включатиме резервне живлення, компактний вогнегасник та аптечку тактичної медицини (першої домедичної допомоги), а також буде проведено комплексне навчання відповідальної особи за безпеку в громаді.

Створено матеріали для навчальної кімнати з безпеки, у вигляді медіа-матеріалів, зокрема, відеороликів та постерів з безпеки.

Проведено офлайн та онлайн навчання в кожній громаді за 4 напрямками: фізична безпека, перша домедична допомога, психологічна стійкість та протидія інформаційним впливам та цифрова безпека.

Закуплено портативні електростанцій потужністю до 1,5 кВт (мобільні та малошумні), які будуть передані на баланс громади для швидкого реагування та координації.Фото без опису