Зустріч із представниками Програми U-LEAD

Дата: 22.03.2024 15:45

22 березня Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, заступники селищного голови  Іван НАНКА, Федір КРИВОПАТРЯ начальники відділів, установ та організацій Недригайлівської селищної ради зустрілися із представниками Програми U-LEAD в Сумській області.

Керівниця Регіонального офісу U-LEAD в Сумській області Марина ЛОБОВА розповіла про напрацювання та напрямки роботи Програми, поділилася досвідом співпраці з громадами, окреслила сфери діяльності, у яких вони можуть надати фахову допомогу.

Тетяна КОРОБКА розповіла про підтримку органів місцевого самоврядування з юридичних питань та про роботу Програми U-LEAD у напрямку підготовки кадрів.

У рамках діалогу фахівці селищної ради поділилися проблемами, які в умовах воєнного стану потребують першочергового вирішення: це і надання паліативної допомоги, і облаштування укриттів, і доцільність функціонування малокомплектних шкіл, і ремонт водогону, і поводження з відходами та інше.

На зустрічі було обрано напрямки, за якими планується співпраця на користь громади, а значить кожного з нас.

Міжнародні та громадські організації - не панацея для вирішення проблем громади, але точно, один із можливих шляхів. Тож сподіваємося на плідну співпрацю.