Шановні жителі громади!

Дата: 29.03.2024 15:10

Всеукраїнська громадська організація “Україна без сиріт” спільно з Благодійним фондом Lumos Foundation за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України продовжує реєстрацію заявників по програмі багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми з числа ВПО, що відносяться до поданого нижче переліку, на термін до 5 квітня 2024 року включно.

Заявниками можуть бути наступні категорії родин з числа ВПО, які проживають в громаді і раніше не отримували грошову допомогу від ООН, ЮНІСЕФ та інших фондів за фінансуванням ООН:

- Сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю чи дитину з особливими освітніми потребами

- Сім’ї, що виховують 2 і більше дітей, які повернулися з інтернатного заклад

- багатодітні сім’ї, які виховують 3 і більше дітей;

- малозабезпечені сім’ї, які виховують дитину/дітей до 18 років;

- сім’ї, що виховують дитину до 3 років;

- сім'ї з дітьми до 18 років, де батьки мають інвалідність;

-одинокі батьки (тато/мама), які самі виховують дитину до 18 років

-прийомні сім’ї, що виховують дітей віком до 18 років (патронат, опіка, усиновлення, ДБСТ).

Реєстрація цих категорій лише з числа ВПО та постраждалих від воєнних дій (родини, які мали особисте житло і яке пошкоджене (не придатне для проживання)/зруйноване з 24.02.2022 внаслідок воєнних дій чи мають особу, що з 24.02.2022 отримала поранення внаслідок обстрілу і підтверджено документально).

Багатоцільова грошова допомога складає 6600 гривень та надаватиметься протягом 6 місяців, по 1100 гривень щомісяця.

Детальну інформацію про грошову допомогу можна отримати за наступними контактами:

Контакт в громаді – відділ з питань соціальної політики та ветеранів Недригайлівської селищної ради, кабінет №2

Координація від ВГО “Україна без сиріт” для Сумської області: +38 (050)4079800