Запрошуємо на навчання

Дата: 03.04.2024 15:28

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) – це державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, який запрошує абітурієнтів на навчання для здобуття вищої освіти. Для тих, хто бажає вступити, НАСОА пропонує різноманітні освітньо-професійні програми. Ось деякі з них:

1. Прикладна статистика та бізнес-аналітика
  2. Фінанси, банківська справа та страхування
  3. Облік, аудит та оподаткування
  4. Право
  5. Публічне управління та адміністрування
  6. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  7. Маркетинг і реклама
  8. Комп’ютерні науки та інформаційні технології

Крім того, в структурі Академії діють Фаховий коледж бізнесу та аналітики (м. Київ) і Фаховий коледж економіки та управління (м. Біла Церква). Ці коледжі приймають студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів.

Також важливо зазначити, що у разі навчання на контрактній основі пільгові категорії студентів отримують знижки на навчання від 30% до 50%. Ці пільги надаються учасникам бойових дій та їх дітям, особам, які проживали та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, дітям-сиротам до 18 років, а також інвалідам 1-3 групи та іншим категоріям.

Крім того, НАСОА надає можливість іногороднім студентам повністю задовольнити свої потреби у проживанні у сучасному гуртожитку. При цьому вищезазначені пільгові категорії студентів отримують відповідні знижки при оплаті проживання в ньому.

Інформація про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайтах НАСОА - www.nasoa.edu.ua

Контактні телефони в НАСОА

Відділ профорієнтаційної роботи: