Чи буде наступ на Сумщину

Дата: 04.05.2024 09:23

ГУР: «росія готується до наступу навколо Харківської та Сумської областей на північному сході».

Таку думку в інтерв‘ю виданню The Economist висловив заступник начальника української розвідки Вадим Скібицький. Він припускає, що основні дії росії почнуться в кінці травня або на початку червня.
Проте за його словами, такого угрупування військ недостатньо для операції із захоплення великого міста.

«Швидка операція для входу та виходу, тобто дрг. Але операція по взяттю Харкова чи навіть міста Суми – це інше. Росіяни це знають. І ми це знаємо».

росія має план захоплення Харкова та Сум, в інтерв‘ю The Times озвучив командувач Сухопутних військ України Олександр Павлюк.
Але наскільки ці наміри реальні?

«Наші спецслужби кажуть, що у росіян дійсно є план взяття Харкова чи Сум, але ми не знаємо, наскільки ці плани серйозні та чи здатні вони їх реалізувати тими силами, які вони мають у своєму розпорядженні», — сказав він.Фото без опису