Шановні жителі Недригайлівської громади!

Дата: 05.05.2024 08:00

Щиро вітаємо вас зі світлим святом Воскресіння Господнього!

На жаль, третій рік поспіль ми святкуємо Великдень в умовах повномасштабного вторгнення. Наші воїни борються в імя миру, суверенітету і незалежності України. Сьогодні не всі могли зібрати та освятити великодній кошик через обстріли, не всі сімї зібралися за родинним столом. То ж у ці дні просимо Всевишнього про мир для батьківщини.

Нехай довгоочікуваний Великдень принесе нам перемогу, вселить віру у завтрашній день, живить душу надією на те, що скоро наші воїни повернуться додому.

Нехай Господь надихає на добрі справи, а щира молитва укріпляє душу. Миру нам усім і перемоги!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дякуємо Збройним Силам України!

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ,

депутатський корпус та виконавчий комітет Недригайлівської селищної

ради. Фото без опису