Вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні
8 травня у Недригайлівській селищній раді пройшли заходи присвячені Дню пам’яті та перемоги у Другій світовій війні.
Сьогодні до братських могил, пам’ятників невідомим солдатам у селищах і селах громади люди принесли квіти, щоб вшанувати пам’ять про тих, хто протистояв нацизму у Другій світовій війні та боровся за мир і свободу.
На жаль, ми змушені воювати і сьогодні. Ця війна із російським агресором не тільки за збереження територіальної цінності, а й за право називатися українцями.
У селищі Недригайлів на території Меморіалу Пам’яті і Слави відбувся мітинг присвячений Дню пам’яті та перемоги у Другій світовій війні.
Заступник селищного голови Федір КРИВОПАТРЯ у своєму виступі зазначив, що наш народ самовіддано боровся і бореться з ворогом, а подвиг наших воїнів - символ патріотизму та прагнення до волі.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про полеглих, поклали квіти до братської могили.
Глибока шана ветеранам та воїнам, які захищають нас сьогодні та виборюють майбутнє.
Слава Збройним Силам України!
Пам’ятаємо! Перемагаємо!