Продовжила роботу 18 сесія Недригайлівської селищної ради

Дата: 13.05.2024 16:23

Тринадцятого травня продовжила роботу 18 сесія Недригайлівської селищної ради, у якій взяли участь 17 із 26 депутатів.

На порядок денний виносилися 30 питань, які потребували  першочергового вирішення.

Депутати заслухали інформацію про стан злочинності та правопорядку на території Недригайлівської селищної ради за 2023 рік, затвердили Програму охорони навколишнього природного  середовища Недригайлівської селищної ради  на 2024-2026 роки та Програму з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних організмів на території Недригайлівської селищної ради на 2024-2028 роки, План трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Недригайлівської селищної ради на 2024-2027 роки та розглянули більше 20 земельних питань.

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу всі питання розглянуто та прийнято відповідні рішення, з якими згодом можна буде ознайомитися на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».Фото без опису