15 травня – Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2024 08:00

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Для українців родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Саме тут дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до рідних та близьких, до своєї Батьківщини.

Хочеться, щоб у всіх наших родинах панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. А, головне, щоб удома вас завжди  чекали щирі і люблячі люди!

Якщо у вас є сім’яви найщасливіша людина, бережіть її від недоброго слова та вчинку!Фото без опису