У Недригайлові відбулася благодійна акція до Дня вишиванки

Дата: 16.05.2024 12:12

Сьогодні на центральній площі Недригайлова  відбулася  благодійна акція «Спадок нації», присвячена Всесвітньому дню вишиванки.

Недригайлівці та гості селища прийшли у вишиванках, щоб відчути себе частиною великого народу, який вкотре за історію виборює право бути вільним.

Працівники культури зустрічали гостей смачними українськими наїдками, гарним настроєм та чарівними посмішками. Тут можна було спробувати українського куліша, посмакувати варениками, покуштувати запеченого сала, купити справжній український коровай, зарядитися гарним настроєм та долучитися до збору коштів, які будуть використані на потреби наших воїнів-захисників.

Бажаючі могли зробити пам’ятні світлини у облаштованій фотозоні спільно із колоритним козаком та тендітною українкою.

Загалом було зібрано 14 050 гривень. Дякуємо всім, хто доєднався!

Разом до Перемоги!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису