Онлайн лекція-дискусія із Віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк

Дата: 27.05.2024 15:58

6 червня 2024 року о 16:00 відбудеться унікальна онлайн лекція-дискусія із Віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк на тему «Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці». Учасники зустрічі матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з Віцеспікеркою Парламенту, разом проаналізувати тренд на гендерну паритетність у світовій політиці та дізнатися про основні бар'єри, з якими стикаються жінки на шляху до політичних вершин, а також про прогрес та виклики у цьому напрямку на прикладі українського парламенту. Лекція є спільним проєктом Освітнього Центру Верховної Ради України та Ukreate Hub, патронесами якого є Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк спільно зі спікеркою литовського Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен.

Запрошуємо студентів закладів професійно-технічної та вищої освіти.

Для участі в заході просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/RfhPsDfZkztn9vcJA

Звертаємо вашу увагу на те, що реєстрація доступна до 12:00 5 червня 2024 року. Заздалегідь дякуємо та чекаємо на зустріч!Фото без опису